KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16901004
nr 1690 1004
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Oljemålning, "Red dream about summer, happiness and love". Signerad, daterad -69. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:56:56
5.200 kr
- Klassiska
31 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer